Güvenli Ödeme Sistemi

Alıcı ve Satıcı, sanal bir pazar yeri olarak yönetilen Sitede sağlanan Hizmetlerden yararlanarak ve karşılıklı iradeleri ile ürünün fiyatı, nitelikleri ve teslim koşulları hakkında uzlaşmaya varır.

eregliilan.com yönetimi, alım satım sürecinin ödenme aşamasında, Alıcı ve Satıcıya, (MAGETS) MAKSİMUM GÜVENLİ ELEKTRONİK TİCARET Sistemi içinde Hizmet sunar. MAKSİMUM GÜVENLİ ELEKTRONİK TİCARET Sistemi, Satıcıyı, malın teslimi karşılığında bedeli tahsil edememe; Alıcıyı da bedelin ödenmesine karşılık, malı gönderilmemesi veya istenilen nitelik ve şartlarda teslim alamama riskine karşı korur.MAKSİMUM GÜVENLİ ELEKTRONİK TİCARET Sisteminde, Alıcı ve Satıcı ticaretin tarafları olarak; eregliilan.com ise, ödemelerin yönetimi açısından yer alır. eregliilan.com, Güvenli Hesap (İngilizce literatürde Escrow Account) adı altında,  banka nezdinde bir hesap açtırır. Güvenli Hesap, Alıcı ve Satıcıdan hukuken bağımsız, güvenilir üçüncü kişi olarak, eregliilan.com tarafından yönetilir. Alım satım sürecine taraf olmayan eregliilan.com, Alıcı ve Satıcının talimatları ve Site üzerinden gerçekleştirdikleri işlemler doğrultusunda, mal bedellerinin Güvenli Hesapa girişlerini ve Güvenli Hesaptan çıkışlarını yönetir. Güvenli Hesapa yatırılan ve Güvenli Hesapta tutulan mal bedellerinin mülkiyeti eregliilan.com a ait değildir.Alıcılar, ürün bedellerini, eregliilan.com yönetimindeki Güvenli Hesapa yatırır, Güvenli Hesapın girişlerini Alıcıların yatırdıkları ürün bedelleri oluşturur. Güvenli Hesaptan çıkışlar ise, Alıcıların talimatları doğrultusunda, ürün bedeli olarak Satıcı hesaplarına aktarılan tutarlar; satışın, Alıcı ile Satıcı arasında kararlaştırılan koşullara uygun olarak gerçekleşmemesi halinde Alıcılara iade edilen ürün bedelleri, Banka komisyonları ile eregliilan.com Hizmet komisyonu olarak, eregliilan.com hesabına aktarılan tutarlardan oluşur. Talimatlara istinaden yönetilmekte olan Güvenli Hesap, banka nezdinde tutulur ve tüm kayıtlar internet ortamında tesis edilir. 

 

 

arabaminpabucu.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından arabaminpabucu.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.