Hakkımızda

Hakkımızda

Ülkemizde lastik konusunda daha çok bilinçlenme sağlanmış olup lastik önemini bir çok tüketici daha net kavramıştır. Bununla beraber Yazlık ve kışlık lastik tüketimi artış göstermiştir. Ortalama bir sürücüde 2 veya 3 yıl içerisinde araç değişikliği yaptığı için elinde kalan diğer lastikleri satma yoluna gitmektedir. Arabamın Pabucu olarak da sadece jant ve lastik üzerine bir site yapılması ve tüketicilerin lastiklerini , jantlarını burada daha uygun fiyata değerlendirmeleri öngörülmüştür. Bunun yanında yeni aracına sahip olan tüketicilerinde buradan ekonomik fiyata jant ve lastiklerini yenileme fırsatı bulacaklardır.

Asıl en önemli olan konumuz ise maalesef ülke olarak bir çok şey üretemediğimiz için en azından evlerimizin , işyerlerimizin depolarında balkonlarında çürümeye atılmış lastikler ekonomimize katarak en azından ithalatımıza faydası olması düşünülerek 2018 ocak ayında Konya ‘ dan yola çıkmış bulunmaktayız. 2018 yılında temmuz ayında sitemiz yayına girmiş bulunmaktadır.

Teknoloji ve iletişim çağını takip ederek siz üyelerimizin de desteği ile ülkemize faydalı bir kurum olarak devam edeceğiz.

www.arabaminpabucu.com

arabaminpabucu.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından arabaminpabucu.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.